Na terenie Gminy Młodzieszyn rusza sprzedaż paliwa stałego dla gospodarstw domowych.

Na terenie Gminy Młodzieszyn rusza sprzedaż paliwa stałego dla gospodarstw domowych.

Miejsce odbioru:

W imieniu gminy Młodzieszyn  sprzedażą  preferencyjnego opału stałego, który jest dostarczany przez  Polską Grupę Górniczą S.A. w Katowicach   – prowadzi skład węglowy Comtrans Mirosław Winnicki, Młodzieszyn, ul. Walk nad Bzurą 18a. tel. 46 861 09 00

Skład węglowy czynny  od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00.-15.00., zaś w soboty w godzinach 8.00.-12.00.

W pierwszej dostawie węgla dostępny jest węgiel kostka – luzem.  Transport węgla do miejsca zamieszkania nabywcy organizuje skład węglowy za dodatkową opłatą. Cena węgla nie obejmuje kosztów transportu.

Cena zakupu preferencyjnego 1 tony węgla wynosi 1746 zł.

Sprzedaż opału będzie uzależniona od realizacji harmonogramu dostaw ustalonego przez Polską Grupę Górniczą S.A. w Katowicach.

Certyfikat jakości dostarczonego opału od spółki prowadzącej sprzedaż opału stałego zostanie udostępniony do wiadomości publicznej w składzie węglowym Comtrans Mirosław Winnicki oraz będzie do wglądu na stornie  GOPS w Młodzieszynie w zakładce:  Zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych.

Płatności:

Osoby zainteresowane zakupem preferencyjnym paliwa stałego, tj. węgla mają możliwość uiszczania opłaty za zakup  w kasie Urzędu Gminy Młodzieszyn- gotówką bądź kartą . Kasa Urzędu czynna od poniedziałku do piątku  w godzinach 9.00.-14.00.

Płatności dokonujemy po uzyskaniu informacji telefonicznej od pracownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Młodzieszynie o możliwości dokonania wpłaty.

Kolejność odbioru:

Kolejność odbioru węgla uzależniona będzie od dokonania zapłaty.

W przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji z zakupu preferencyjnego węgla należy udać się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i złożyć stosowne oświadczenie o rezygnacji z zakupu.  Rezygnacja telefoniczna nie będzie uwzględniania.

Odbiór:

W  składzie węglowy Comtrans należy okazać:

– Fakturę VAT , z dołączonym dokumentem zapłaty, która po dokonaniu płatności będzie do odbioru w Kasie  Urzędu Gminy Młodzieszyn, w pokoju nr 10.

– dokument potwierdzający tożsamość.

 

 

 

 

Skip to content