Drodzy Mieszkańcy gminy Młodzieszyn!

 

Drodzy Mieszkańcy gminy Młodzieszyn!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Młodzieszynie nawiązał współpracę z firmą Constantin Entertainment, produkującą  nowy program telewizyjny z myślą o osobach znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, który będzie emitowany w telewizji.  Program niesie  pomoc osobą zadłużonym, którzy wpadli w tarapaty „pętli finansowej”. Program proponuje połączenie  porad ekspertów od finansów, prawnika ale również pozwala na zmianę stylu życia zadłużonych uczestników.

Wśród naszych mieszkańców poszukujemy:

  1. Osoby, które wpadły w poważne zobowiązania finansowe odziedziczone po swoich najbliższych,
  2. Osoby , które posiadają trudności finansowe spowodowane zdarzeniem losowym, np. chorobą,
  3. Przyczyna długów mogą być także oszustwa (np. przez wspólników),
  4. Osoby, które podjęły nietrafione inwestycje ,
  5. Osoby, które zaciągnęły pożyczki i kredyty zaciągnięte na życie, remonty itp.

Kryterium umożliwiającym, skorzystanie ze wsparcia programu jest posiadanie zadłużenia. Program oferuje uczestnikom pomoc w negocjacjach  z bankami, oferuje pomoc  psychologa, trenera rozwoju osobistego oraz ekspertów, którzy prowadzą kursy umożliwiające zdobycie dodatkowych dochodów, np. eksperci od Zero Waste oraz oszczędzania.

Rodzina w ramach poprawy swojej sytuacji finansowej otrzymują prezenty, które pomogą jeszcze bardziej oszczędzić posiadane środki finansowe- sprzęty domowe, panele fotowoltaiczne itp.

Osoby zainteresowane powyższym programem , umożliwiającym wyjście z „pętli finansowej” i zadłużenia, które wyrażą chęć porozmawiania na ten temat proszeni są o kontakt z tutejszym  Ośrodkiem Pomocy Społecznej pod numerem telefonu   46 862 41 59.

Pierwsze zgłoszenia prosimy kierować do 13.11.2020r!!!!

Gminny Ośrodek Pomocy w Młodzieszynie będzie koordynował kontakt osób zainteresowanych z firmą produkującą powyższy program telewizyjny.

Skip to content