Bezpłatna elektroniczna Karta Dużej Rodziny do 31.12.2019

Do 31.12.2019 r.  bezpłatna Karta Dużej Rodziny  w formie elektronicznej!

Od 1 stycznia 2018r. weszły w życie przepisy  dotyczące możliwości przyznawania członkom rodzin wielodzietnych elektronicznej Karty Dużej Rodziny, która ma formę aplikacji na smartfona.

Aplikacja posiada kilka funkcji:

  • rodzic może posiadać na swoim smartfonie Karty swoich dzieci oraz małżonka
  • aplikacja umożliwia wyszukiwanie partnerów KDR w g kategorii, lokalizacji , frazy
  • funkcja geolokalizacji pozwala na wyszukiwanie partnerów udzielających zniżek w okolicy przebywania użytkownika aplikacji a użytkownik aplikacji będzie mógł dodawać partnerów KDR do listy „ulubionych”
  • aplikacja pozwala także na przekazywanie informacji członkom rodzin wielodzietnych zarówno o aktualnych zniżkach i nowych partnerach jak i konieczności złożenia wniosku przed terminem ważności  Karty np. w przypadku dzieci przed 18 r.ż.

Uwaga!

Z Karty Dużej Rodziny w formie elektronicznej będą mogli skorzystać również dotychczasowi posiadacze Karty Dużej Rodziny. Wymaga to jednak złożenia wniosku, w którym należy wystąpić o przyznanie dodatkowej formy Karty Dużej Rodziny.

Jeśli składasz wniosek tylko o Kartę mobilną (a masz już Kartę plastikową):

  • zapłacisz 9,21 zł — jeśli wniosek o Kartę plastikową był złożony PO 1 stycznia 2018 roku,
  • NIC nie płacisz — jeśli wniosek o Kartę plastikową był złożony PRZED 1 stycznia 2018 roku.

Do 31.12.2019 r. o bezpłatną Kartę Dużej Rodziny  w formie elektronicznej mogą ubiegać się członkowie rodzin wielodzietnych, którzy złożyli wniosek o KDR w formie tradycyjnej (plastikowej) przed 01.01.2018 r.

Jeśli wnioskodawca w chwili obecnej składa wniosek o Kartę Dużej Rodziny  po raz pierwszy i wnosi o dwie formy również nie ponosi żądnych kosztów !

Skip to content