„Świąteczne porządki” z gminą Młodzieszyn. Przekaż niepotrzebne rzeczy i wspomóż potrzebujących

Wójt Gminy Młodzieszyn we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zaprasza do udziału w świątecznej akcji: „ŚWIĄTECZNE PORZĄDKI” SPRZĄTASZ – POMAGASZ. PRZEKAŻ NIEPOTRZEBNE RZECZY I WSPOMÓŻ POTRZEBUJĄCYCH
Zbliżają się Świętami Bożego Narodzenia a wraz z nimi – świąteczne porządki. Z tej okazji Wójt Gminy Młodzieszyn we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Młodzieszynie rozpoczął akcję #świąteczneporządki – Sprzątasz-pomagasz. Przekaż niepotrzebne rzeczy i wspomóż potrzebujących.
Jest to inicjatywa zachęcająca do przekazywania niepotrzebnych już ubrań, pościeli, sprawnych sprzętów AGD czy mebli. Zostaną one przekazane za pośrednictwem tutejszego ośrodka pomocy społecznej zarówno potrzebującym rodzinom, jak i osobom samotnym.
Dziękujemy za okazane wsparcie i zaangażowanie w poprawę sytuacji rodzin znajdujących się pod opieką Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. Sprawmy, by zbliżające Święta Bożego Narodzenia były pełne ciepła i troski o drugiego człowieka. Niech akcja #świąteczneporządki niesie za sobą poprawę jakości życia naszych mieszkańców, znajdujących się z różnych powodów w trudnej sytuacji życiowej. Prosimy aby rzeczy były w dobrym stanie.
Szczegółowe informacje, jakie rzeczy mogą się przydać oraz jak je przekazać w bezpieczny sposób dostępne są pod numerem telefonu 46 862 41 59. Osoby, które mogą i chcą pomóc , prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 46 862 41 59, bądź kontakt mailowy: gops@mlodzieszyn.pl.
Skip to content