Informacja dotycząca dystrybucji ulotki – zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów

 

Drodzy Mieszkańcy Gminy Młodzieszyn, publikujemy ulotkę, przygotowaną przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwo Zdrowia. W najbliższym czasie zostanie ona dostarczona do Państwa domów za pośrednictwem strażaków z jednostek OSP  z terenu Gminy Młodzieszyn.

Zawiera ona podstawowe informacje, dotyczące rejestracji na szczepienia.

Podajemy  numer telefonu kontaktowego do koordynatora szczepień w Gminie Młodzieszyn46- 816 -63-42  w sprawie transportu z domu do punktu szczepień.
Osoby mające trudność z dotarciem do punktu szczepień będą mogły skorzystać z transportu zorganizowanego  przez gminę.

Transport  przeznaczony  jest dla osób:

  • posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
  • mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności  w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień,
  • osób powyżej 70 roku życia, mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień.

Przypominamy, iż na terenie Gminy Młodzieszyn wyznaczony został jeden punkt szczepień-  NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ „ZDROWIE” ul. Wyszogrodzka 7, 96-512 Młodzieszyn.

Zapisy na szczepienia  w przychodni, pod numerem  telefonu  509-012-839 lub mailowo na adres przychodnia.mlodzieszyn@op.pl

Więcej informacji udzielamy telefonicznie 46-816-63-42  lub osobiście w siedzibie GOPS ul. Wyszogrodzka 23A, 96-512 Młodzieszyn w godzinach 8.00-15.00.

Skip to content