28. Finał WOŚP – Możesz oddać fanty na licytację

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się 28. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się do akcji i wsparcie naszego lokalnego finału.
Swoją prośbę kierujemy w szczególności do lokalnych firm, zakładów usługowych, przedsiębiorców, instytucji oraz osób prywatnych, które mogą przekazać na licytację np. vouchery na usługi, karnety, karty podarunkowe, rękodzieło, gadżety sportowe itp.

Osoby zainteresowane przekazaniem fantów na licytację zapraszamy do sekretariatu Urzędu Gminy Młodzieszyn w godzinach pracy urzędu.

Jak co roku, Orkiestra gra także w Młodzieszynie, gdzie Finał odbędzie się 12 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury- startujemy o godzinie 18:00 – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Warto dodać, iż Szkoła Podstawowa wraz z Gimnazjum oraz GOK w Młodzieszynie zbierają pieniądze od 1999 roku.
W styczniu 2019 roku zebraliśmy wspólnie 14 493,80 zł i 0,5 euro a dzięki Państwa wsparciu, także tego roku mamy szansę pobić kolejny rekord !

,,Wiatr w żagle” – pod tym hasłem odbędzie tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W tym roku WOŚP skupia się na dziedzinach medycyny takich jak neurochirurgia, kardiochirurgia oraz chirurgia ogólna. Cel Finału obejmuje również zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej.

 

Skip to content